Інвалід дитинства, який народився без рук і ніг, зробив неможливе: став не тільки мільйонером і активним любителем спорту, але і щасливим сім'янином: красуня дружина підтримує Ніколаса Джеймса Вуйчича у всьому, вважає його опорою і главою сім'ї. Двоє старших синів і дочки-двійнята народилися абсолютно здоровими і радують батьків.

Біографія і причини популярності

У Вуйчича дві вищі освіти, він навчився друкувати на клавіатурі зі значною швидкістю - 43 слова за хвилину. Він з народження мав стати безпорадним інвалідом, прикутим до ліжка.

В YouTube досі запускають ролик-кліп на авторську пісню Вуйчича, де є нарізка інтерв'ю з Ніком про те, що в 10 років він хотів покінчити життя самогубством.

Однак цього не сталося: потужна сила волі, активна життєва позиція, і безмежна любов батьків не дозволили здатися. Саме біль і жаль до мами і тата, яких він уявив засмученими на своїх похоронах, відбили всі думки про смерть.

Він став мотиваційним оратором і почав проводити благодійні мотиваційні програми. Відкрив некомерційну організацію «Життя без кінцівок». Написав і випустив серію книг:

  • «Будь сильним»;
  • «Життя без кордонів»;
  • «Нестримний»;
  • «Кохання без меж»;
  • «Безмежність. 50 уроків, які зроблять тебе обурливо щасливим ».

Вуйчич знявся в майже автобіографічному фільмі «Цирк метеликів» про долю людини-інваліда з синдромом тетраамеліі (генетична патологія, яка веде до недорозвинення або повної відсутності чотирьох кінцівок).

Підтримка Ніка Вуйчича

Головне, як вважає Вуйчич - віра в Бога, саме вона, непохитна і всепрощаюча, допомогла добитися тих успіхів, яких не завжди може досягти здорова людина. Своїм прикладом він надихає зневірених, дає зрозуміти, що нічого неможливого немає. Головне - вірити, мріяти і рухатися до мети.

Вуйчич відвідав майже 60 країн. На виступах Ніка побувало більше 6 мільйонів чоловік. Емоційна підтримка людини-легенди значить багато. Але ще більше значення мають міцні обійми Вуйчича, які він не соромиться і «роздає» всім бажаючим.

Програма Вуйчича в Україні 2017

Ніколас Вуйчич, давно закоханий Україну, в 2017 році знову відвідав країну. 17 вересня 2017 року на Хрещатику в Києві знаменитий оратор і автор книг-бестселерів виступив з програмою «З Богом можливо все». Вхід був вільний. На виступ прийшло більше 500 000 чоловік.

Головна причина ажіотажу - в самому Ніку. Виступ тривав трохи більше за півтори години. За цей час йому вдалося зарядити доброю енергією глядачів і телеглядачів. Головні канали України транслювали бесіду геніального оратора з залом.

Телеканал «Надiя» дав можливість побачити зірку в 26 країнах. Виступ було перекладено на 9 мов.

Програма Вуйчича проходила в рамках грандіозного проекту «День подяки». Він виступав на сцені перед переповненою площею Хрещатика. Кожен зміг побачити знаменитого життєлюбця завдяки встановленим великим екранам по обидві сторони від сцени.

Ніколас у виступі зробив акцент на такі важливі думки:

  1. Слід не тільки прийняти себе таким, як є, а й безмежно полюбити;
  2. Не варто думати про те, що ти можеш отримати. Головне те, що ти можеш дати.
  3. Любов - міжнародна валюта, саме з нею повинні проходити всі серйозні суперечки.
  4. Бог - наше все, єдине, що не можна відняти у людини.

В рамках програми Вуйчич розповів про себе, не забувши згадати про сім'ю. Йому вдалося надихнути українців, щирість і добродушність заборонили здаватися! Закінчив виступ Ніколас молитвою за мир та єдність в Україні, і його приклад наслідували всі глядачі.

На наступний день відомі на національному телебаченні ток-шоу «Говорить Україна» та «Це стосується кожного» запросили Вуйчича для бесіди. Рейтинги каналів зашкалювали. Людина-легенда обіцяв обов'язково відвідати Україну ще не один раз.